Miedź Brąz rzemiosło dekoracji bydło bydło 50 cm maitreya maitreya

Miedź Brąz rzemiosło dekoracji bydło bydło 50 cm maitreya maitreya

zł1 243.73 zł945.24
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 15.0kg (33.07lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 63cm x 23cm x 50cm (24.80in x 9.06in x 19.69in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: Miedź Brąz rzemiosło dekoracji bydło bydło 50 cm maitreya maitreya, wysokiej jakości Miedź Brąz rzemiosło dekoracji bydło bydło 50 cm maitreya maitreya, dostawcy Stones z Chin.

o Pozycji
wszystkie przedmioty sprzedawane przez nas są opisane na miarę naszych możliwości, tak dokładne, jak to możliwe, i z najwyższą sumiennością na nasz części. jednak, aby uniknąć potencjalnych nadzór z ja szacunkiem życzenie twoja pomoc w pomaganiu nam, aby ten a wzajemnie zadowalające transakcji przez dokładnie przeglądając rzecz opis i zdjęcia, i pytać wszystkie pytania PRZED LICYTOWAĆ. należy Pamiętać, że rozmiar i odwzorowanie kolorów podlegają zmienności produkcji i mogą nie być dokładne. również pamiętać, że ustawienia monitora może się różnić w zależności od komputera do komputera i mogą zniekształcać faktycznych kolory. proszę przeczytać te warunki dokładnie przed złożeniem oferty.
wysyłka
wszystkie produkty zostaną wysłane w ciągu 24 godzin roboczych po otrzymaniu płatności. to trwa około 18--25 dni statek Nazwę Krajów. czyli: Stany Zjednoczone, kanada, europa, azja lub innych miejsc na całym świecie. nie jesteśmy w stanie podjąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego podatku lub opóźnienia. powodem jest to, ponieważ przelotowy czas wysoce zależy i pod warunkiem, Usługi Pocztowe (z wyjątkiem weekendów i świąt
informacje zwrotne
ujemne sprzężenie zwrotne, spory i otworzyć przypadku są dla nas ważne. ja earnest nadzieję, możesz skontaktować się ze mną zanim podejmie działań. zrobię co w mojej mocy,, aby państwo zadowoleni. I earnestly nadzieję zostawić pozytywne opinie do mnie.
klient Zadowalający
nie wahaj się skontaktować się z nami w każdej chwili przed i po dokonaniu zakupu, jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji klienta. mamy powrót nasze zaangażowanie z fantastyczną obsługą, 100% pełny zwrot pieniędzy i gwarancję satysfakcji klienta. jestem tu i gotowi pomóc państwu w każdej pytania lub wątpliwości można mieć przed lub po zakup. moim celem jest, aby upewnić się, że jesteś szczęśliwym klientem przyjemnym zakupy u nas. kiedy sklep z nas, twoje zadowolenie jest naszym #1 priorytet. oferty Z Ufnością!

  • Motyw: Maskotka
  • Materiał: Metal
  • Styl: Feng shui
  • Funkcja regionalna: Chiny
  • a: old