10 Chiński Folk Red Miedź Brąz Pięć Smok Guan Gong Guan Yu Wojownik Statua

10 Chiński Folk Red Miedź Brąz Pięć Smok Guan Gong Guan Yu Wojownik Statua

zł1 209.95 zł846.98
Dostępność
W magazynie

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 2.1kg (4.63lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 13cm x 25cm (5.91in x 5.12in x 9.84in)

Lista życzeń
  • Tagi: Tanie: 10 Chiński Folk Red Miedź Brąz Pięć Smok Guan Gong Guan Yu Wojownik Statua, wysokiej jakości 10 Chiński Folk Red Miedź Brąz Pięć Smok Guan Gong Guan Yu Wojownik Statua, dostawcy Statues & Sculptures z Chin.


zapraszamy do naszego sklepu
mój drogi przyjacielu, wszystkie moje przedmioty są chińskie sztuki dekoracji, to może być kolekcjonerskie, I zebrać je od folk, więc jestem upewnić się, że istnienie prawdziwe, ale to nie jest antyczne, jeśli jest jakiś problem, gdy otrzymasz paczkę, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. muszę przyjazny zadowoleni, aby go rozwiązać. nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich! Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, po prostu zwrócić przedmiot I dostać całkowicie zwrot Lub my chętnie wymieniają. to koszt wysyłki, jeśli chcesz zwrócić przedmiot. proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać numer przesyłki przed Mogę zwrócić swoje wszystkie pieniądze. towarów bez numeru pozycji NIE będą akceptowane.
odpowiedź:
mój Przyjaciel utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! opinie są dla nas bardzo ważne.
prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!

  • Funkcja regionalna: Chiny
  • Motyw: Maskotka
  • Materiał: bronze